U poslednja dva meseca imam nekih poteskoca sa disanjem, i cesto potrebu da zevnem, a u stvari ne mogu da zevnem, kao da mi nedostaje kiseonika. A sinoc mi se desilo da dok sam padala u prvi san, probudilo me lupanje srca u ubrzan rad srca? Da li imate neki savet? Da li treba da se javim doktoru? Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 04. 2009.
    • Poštovana, Potrebno je da se javite doktoru samo iz jednog razloga: da utvrdi da je sve u redu. Ukoliko Vam to ne kaže stručno lice Vi ćete i dalje nadograđivati simptome. Lekarskim pregledom će se utvrditi da li postoje plućni ili srčani razlozi za Vašu glad za vazduhom. Prof. dr MHR