Poštovani dr Rančiću,  Prethodnih nedelju dana primetila sam da mi se povremeno javljaju krvave skorele sline. Inače teško dišem jer mi je obično jedna nozdrva zapušena.  Da li su u pitanju kapilari u nosu ili nešto drugo?

    Odgovoreno: 16. 01. 2008.

    • Smatram da morate da se javite specijalisti ORL, koji ce pregledom utvrditi da li se radi o ozbiljnom oboljenju i da li je stanje prolazno, ili se radi o hronicnom poremecaju. Nemojte odmah da brinete, takvi simptomi su cesti kod respiratornih infekcija. Srdacan pozdrav! Doc. dr sc. Milan Rancic