Kašljem i počinje da, kada izdahnem osećam kako mi krklja u grudima.
    Šta bih mogao da koristim a da to nisu injekcije?
    Alergičan sam na penicilin!!!!!!!!!!!!!!!!
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 03. 2009.
    • Poštovani,
      vrlo je nezahvalno bez pregleda i detaljnijeg razgovora preporučivati terapiju. Pretpostavljam da se radi o respiratornoj infekciji i povećanoj količini sekreta u disajnim putevima. Pokušajte najpre sa sirupom ili šumećim tabletama Prospan, uz dosta vitamina C (3 do 6 tableta dnevno). Ako za nekoliko dana ne počnete da iskašljavate sekret javite se lekaru na pregled. Ne preporučujem da uzimate antibiotike na svoju ruku!
      Prof. dr Milan Rančić