imam28 godina,prehladjena sam sedam dana imala sam temperaturu jedan dan koja je spala nakon uzimanja paracetamola kasljem i iskasjala sam malo sukrvice u slajmu da li imim razloga za brigu

    Odgovoreno: 13. 03. 2009.
    • Poštovana, Iskašljavanje sukrvice tokom prehlade je moguć nalaz. Ne treba posebno da se brinete, ako se to više nije ponavljalo. Iz razloga sigurnosti i opreza valja uraditi rtg snimak pluća i pulmološki pregled pošto se bolest sanira i prođe period rekonvalescencije od 10 dana. Uzimajte dosta vitamina C i jedite voće. Prof. dr Milan Rančić