Postovani!!! Moja mama je asmaticar pa me zanima da li sme da pije lek  PRESOLOL za srce ?

    Odgovoreno: 03. 01. 2008.
    • Postovana, Ako je dijagnoza bronhijalne astme tacna, Vasa mama ne bi smela da pije PRESOLOL, jer on deluje suprotno od lekova iz grupe beta agonoista, koji su danas jedni od glavnih lekova za lecenje bronhijalne astme. Postoje drugi lekovi iz grupe PRESOLOLA koji se mogu bezbednije koristiti. Posavetujte se sa svojim doktorom. Srdacan pozdrav! Doc. dr sc. MIlan Rancic