Postovani dr. Rancicu,   imao bih jedno pitanje za Vas u vezi operacije krajnika. Posto dugo imam  upale krajnika (bez angina i bakterija), spec. za ORL mi je  dijagnostikovao hronicni tonzilitis. I trebao bi ih odstraniti operacijom.  Medjutim malo me plasi ta operacija posto se radi u opstoj anesteziji  (imam 27 godina). Cuo sam medjutim da bi ona mogla da se uradi i lokalno i  nekom tehnikom ultrazvucnog noza posle koje nema krvi i veoma brzo moze da  se jede i pije. Da li mi mozda mozete reci gde se ovakva operacija radi  kod nas (u BG ili bilo gde) ?   HVala.

    Odgovoreno: 03. 01. 2008.
    • Postovani, Vase pitanje je greskom prosledjeno meni kao pneumoftiziologu! Kompetentan odgovor cete dobiti od lekara specijaliste ORL. Jedino Vas mogu utesiti, onoliko koliko ja znam, da se ne radi o teskoj operaciji! Zelim Vam dobro zdravlje na duga vremena! Doc. dr sc. Milan Rancic, pneumoftiziolog