Imam 20 godina, povremen blag bol u grudima i ledjima, suv kašalj, na trenutke otežano disanje! Zanima me jel može da bude nešto opasno?!
    Hvala unapred! Pozz

    Odgovoreno: 10. 02. 2009.
    • Poštovani, Tegobe koje imaš mogu da budu sasvim bezazlene, ali nekad su i znak ozbiljne bolesti. Medicina je takva. Sumnjam da mladić tvojih godina ima neko oboljenje, te su te tegobe verovatno samo prolazne i rezultat su verovatno virusne infekcije. Ako tegobe još traju javi se na pregled pulmologa. Vrlo lako će dilema biti razrešena. Prof. dr Milan Rančić