Već par meseci imam osećaj grebanja u grlu i osećaj suvog grla, jutarnjim iskašljavanjem često u ispljuvku primetim trag krvi (veličine zrna peska ili dlačice) pri izduvavanju nosa u maramici takodje ima sukrvice u tragovima!!!
    P.S. Devijaciju nosa sam operisao 2000 god, još jedna informacija imam astmu bronhijale i koristim ventolin inhal, duži niz god.

    Odgovoreno: 24. 01. 2009.
    • Poštovani, Uz bolesti koje imate i terepapiju koju koristite moguće je da se jave i simptomi koje navodite. To je posledica upale sluznice disajnih cevi i nosne sluznice. Ako se to uporno ponavlja onda će biti potrebna serija pregleda orl specijalsite i pulmologa, koji treba da utvrde da se iza toga ne krije neki ozbiljniji poremećaj. Prof. dr Milan Rančić