Imam 26 godina. Već duže vreme osećam u gornjem delu leđa nešto slično temperaturi. Da li je moguće da je problem sa plućima ili je u pitanju neko drugo oboljenje?

    Odgovoreno: 13. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Sumnjam da navedena tegoba ima veze sa plućima. To i nije teško potvrditi jer potreban je pregled i snimak pluća da sve dileme budu eliminisane. pretpostavljam da se kod Vas radi o senzornom nadražaju koji osećate kao povišenu temperaturu na određenom delu tela. U svakom slučaju treba da se obratitet lekaru, jer tek nakon pregleda je moguće napraviti eventualni plan potencijalnih ispitivanja (ako su uopšte potrebna).
      Prof. dr Milan Rančić