Imam otežano disanje, kao da ne mogu skroz da udahnem. Radio sam ultrazvuk abdomena u redu je sve, srca takodje u redu, našli su mi putem gastroskopije, tj sonde ezofagitis i blagi oblik hijatus henrije. Radio sam pored toga rengen pluća kažu da je u redu. Imam povećan samo bilirubin, ali kažu da može da bude povećan urodjeno. Radio sam tes na kosaki virus i nemam. Sutra sam zakazao merenje kapaciteta pluća.
    Interesuje me šta to može da bude. Išao sam čak kod neurologa i radio eeg glave, kažu sve je uredu. Da li hijatus hernija može to da izazove ili može biti neka alergija, pošto radim u štampariji, a tamo sam u kontaktu sa tim bojama, onda rastvorima. Mada niko nije tamo imao problema sa tim.
    Molim Vas ako možete da mi odgovorite