Interesuje me posto imam problem sa krajnicima i zelim da ih operisem sto pre a posto sam na odsluzenju vojnog roka, koliko se boravi u bolnici,i koliko bi trebalo da imam kucnu negu posle operacije, koliko traje oporavak?  Unapred hvala!

    Odgovoreno: 06. 11. 2007.
    • Postovani Marko, Ja sam pulmolog i ovo pitanje je verovatno pogresno prosleđeno meni. Da bi ste dobili relevatne informacije obratite se specijalisti ORL. Onoliko koliko ja znam, u bolnici posle operaicije krajnika ostaje se vrlo kratko: jedan do dva dana. Kućni oporavak traje dve do tri nedelje. Srdacan pozdrav. Doc. Dr sc. Milan Rančić