Poštovani,
    da li mi možete pomoći da pronađem i kupim Peak Flow metar, pošto imam astmu, pa mi je to predložila doktorka, a ne mogu ga naći nigde u Beogradu.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.
    • Poštovani,
      Predlažem da se obratite predstavništvima farmaceutskih kuća Boehringer Ingelheim, Glaxo Smith Kline, Astra Zeneca i MSD. Ove kompanije su najveći proizvođači lekova za opstruktivne plućne bolesti i imaju svoja predstavništva u Beogradu. Nažalost, ja ne posedujem adrese, ali verovatno ćete ih lako dobiti preko poslovnog registra ili u nekoj od većih apoteka u Beogradu.
      S poštovanjem,
      Prof dr Milan Rančić