Poštovani dr,
    nekoliko nedelja osećam bolove u plućima, smanjio sam pušenje već nekoliko dana i osećam kao da su bolovi pojačani. Kod doktora sam vršio pregled pluća i krvi i sve je u redu... osećaj kratkog daha i tesnoće osećam ponekad !!!
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Poštovani, Potrebno je da uradite rtg snimak pluća i da se javite pulmologu kako bi se isključilo pulmonalno poreklo Vaših tegoba. Bolovi su mogući iz bilo koje strukture grudnog koša. Zbog toga je ponekad vrlo teško otkriti koji je razlog bolova. U takvim slučajevima dovoljno je isključiti one najvažnije i najkrupnije. S poštovanjem, Prof. dr Milan Rančić