Poštovani,
    interesuje me da li ste čuli za "Todoksin", i ako jeste, kakvo je Vaše mišljenje o njemu? Znam da se podvodi pod alternativno lečenje, ali prema Vašim saznanjima - da li je nekom pomogao i koliko? Konkretno me interesuje koliko bi mogao biti delotvoran kod nekoga sa metastazama na plućima, gde nije određena nikakva terapija.
    Unapred mnogo hvala

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.
    • Poštovani, Čuo sam za "Todoksin" od svojih pacijenata i iz medija, ali ne i iz stručne literature. Obziromi da nisu vršena kontrolisana ispitivanja ovog " leka" nisu poznati stvarni učinci. Moguće je da su neki pacijenti imali koristi od upotrebe ovog preparata, ali treba imati u vidu da je svaki pacijent i svaka neoplazma posebna priča. Zbog toga Vam ne mogu dati bilo kakvu preporuku niti informaciju. Ukoliko se odustalo od standardne terapije, odluka o primeni ovog preparata je na Vama. S poštovanjem, Prof. dr Milan Rančić