Poštovani doktore,
    Opet ja. Za Tarcevu tabletu znam i spremna sam finansijski da tati omogućim i tu vrstu terapije ako bude potrebna, ali eto ja sam mu naručila i neke tablete iz Rusije Sehydrin (hidrazin sulfat), pa me interesuje Vaše mišljenje i saznanja o tim tabletama s obzirom da se one kod nas ne koriste, a tamo su na pozitivnoj listi i koriste je svi onkološki bolesnici?
    Jako sam Vam zahvalna na strpljenju i još jednom hvala.

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.
    • Poštovana, Nisu mi poznata terapijska dejstva leka koji ste naveli. Pretpostavljam da se radi o adjuvansu, dakle leku koji potpomaže lečenje, a nije osnovni lek. Još jednom Vam podvlačim: pre nego pristupite nabavci leka obavezno se posavetujte sa nadležnim doktorom, koji će Vam dati savet da li je uopšte moguće primeniti lek koji nameravate da kupite. S poštovanjem, Prof. dr Milan Rančić