Poštovani,
    dijagnozom doktora bolujem od HOBP, nije mi rečeno u kojem sam stadijumu, ali me interesuje kako da ublažim tu bolest, jer sam čitajuci o njoj video da ne može da se izleči. Inače sam pušač.
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 23. 10. 2008.
    • Poštovani, HOBP je hronična bolest i potrebne su stalne kontrole i redovno korišćenje terapije. ODMAH I DEFINITIVNO PRESTATI SA PUŠENJEM. Redovno se vakcinisati protiv gripa i čuvati se prehlada i respiratornih infekcija. Izbegavati štetna isparenja. I ponovo: redovno koristiti terapiju. Doc. dr sc. Milan Rančić