Već više od 3 nedelje imam jak, suv kašalj i golicanje u grlu. Koristila sam sirupe za kašalj, ali ništa! Imam i curenje nosa, koje ne neprestaje!
    Šta mogu da koristim?
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2008.
    • Poštovana, Pre nego što nastavite sa bilo kojom terapijom, potrebno je da se podvrgnete lekarskom pregledu i dopunskim ispitivanjima, da bi se utvrdilo o kakvom je uzroku reč: infekciji, alergiji degenerativnoj bolesti ili hroničnoj iritaciji. tek nakon toga biće primenjena pravilna terapija. Do polaska kod lekara koristitet tbl. Isla mint za otapanje u ustima koje povoljno deluju kod suvog kašlja. Možete ih uzeti 3 do 4 puta na dan po jednu tabletu, tako što ćete je otopiti u ustima. Doc. dr sc.Milan Rančić