Poštovani,
    da li možete da mi objasnite kako bole sinusi? Imam 18 god. i bolove glave unazad 2 meseca. Nemam curenje sekreta iz nosa, sem kada ležim na boku, onda mi je obavezno jedna nozdrva zapušena. Bolovi se ponekad javljaju pri ležanju, ali najčešće su izraženi pri fizičkom naporu, tada se pojačavaju i imam osećaj nekog trnjenja i pulsiranja glave. Bolovi počnu u čeonom delu, pa se kasnije prošire na temeni i potiljačni deo glave.
    Da li možete da mi kažete šta je i kome da se obratim?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Poštovani,
      tegobe koje ste naveli vrlo liče na upalu paranazalnih šupljina, tj. sinusa. Da bi ste potvrdili o čemu se zapravo radi morate se javiti specijalisti ORL, koji će nakon pregleda i dopunskih analiza i snimanja postaviti definitivnu dijagnozu i predložiti Vam odgovarajuću terapiju!
      S poštovanjem,
      Doc. dr sc. Milan Rančić