Imam 25god. cesto imam jake bolove na sredini grudnog kosa i probadanje ispod leve sise.Bio sam kod kardiologa radio preglede i rekli su mi da je sve uredu.I dalje imam te probleme ali mi to nesmeta prilikom disanja.Sta da radim ili kome da se javim?Unapred hvala

    Odgovoreno: 28. 08. 2007.

    • Postovani Igore, Potrebno je da se javite kod pulmologa na pregled,kojom prilikom ce biti utvrdjena indikacija za eventualni rtg snimak pluca. Bez pregleda i snimka pluca tesko je zakljuciti sta je uzrok bola. Pregled mozete obaviti u Zavodu za plucne bolesti i tuberkulozu u Nisu ili u Klinici za plucne bolesti i tuberkulozu u Knez Selu. Za pregled vam je potreban uput od vaseg lekara opste prakse. Srdacan pozdrav! Milan Rancic