Jednoj mojoj rodjaci je potrebna pomoc alergologa specijaliste? Bio bih Vam zahvalan ako bi ste mogli da mi preporucite neku ordinaciju, a takodje voleo bih da cujem Vase cenjeno misljenje o homeopatiji kao vidu lecenja alergija, jer sam cuo od prijatelja da imaju velikog uspeha u tome.

    Odgovoreno: 11. 09. 2008.
    • Poštovani,
      Predlažem da se obratite Institutu za alergologiju i imunologiju kliničkog centra Srbije u Beogradu. Takođe, možete se javiti i doc. dr Goranu Marjanoviću, Klinika za hematologiju Kliničkog centra u Nišu ili Mr dr Tatjani Rađenović Petković, koja radi u Klinici za plućne bolesti i tuberkulozu. Na drugi deo pitanja, na žalost, ne mogu Vam dati bilo kakav odgovor, jer o homeopatiji vrlo malo znam i ne predstavlja moju specijalnost.
      Doc. dr sc. Milan Rančić