Postovani doktore, imam stalne upale pluca i non stop primam inekcije na 12 sati! Pronasli su mi nekakve fleke na plucima, pa me zanima dali su one izlecive i kako se lece??? dali kod ovog oboljenja moze da pomogne Soko banja molim vas pomozite, jako sam zabrinuta!!! Unapred veliko hvala na vasem odgovoru!!!!

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Postovana,
      Predlazem da mi se javite na pregled koji cete zakazati kod sekretarice na telefon 018 651195. Podatke koje navodite u pismu nisu dovoljni da Vam pruzim precizan odgovor!
      S postovanjem,
      Doc. dr sc. Milan Rancic