Poštovani,
    Zanima me kako mogu sama da proverim da li je moj vid u redu i da li treba da se obratim očnom lekaru? Znam da treba svakako, ali bih htela da mi kažete neke simptome koje mogu sama da primetim.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Simptomi koje sami možete primetiti, a koji mogu ukazivati na poremćaj vida su: ne vidite istom jasnoćom na različitim daljinama, bol u očima, glavobolja, zamor. Svakako je najjednostavnije da se javite oftalmologu koji će jednostavnim pregledima ustanoviti da li Vam je potrebna korekcija vida i na koji način.
      Srdačno