Postovanje,na levom oku na svetlosti mi se pojavljuju crne tačkice i kao neki providni konci.Bila sam kod oftamologa koji je utvrdio sledeće konjuktivitis acuta,roznjaca providna,ca formirana,socivo na mestu providno.Zanima me zbog cega mi se ovo javlja? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 13. 09. 2023.
    • Ono sto Vi navodite najvise odgovara prisustvu tzv. opacitata tj. zamucenja u staklastom telu,kao posledica normalnih procesa starenja oka i gubitka molekula hijalouronske kiseline u oku,tj. u staklastom telu oka....u svakom slucaju potrebno je obaviti kompletan oftalmoloski pregled sa obaveznim pregledom ocnog dna nakon sirenja zenica.