Moje postovanje! Interesuje me da li operacija zute mrlje moze biti uspešna jer me Vase kolege iz Vrbasa govore da nisu. Da napomenem imam 59 god.

    Odgovoreno: 15. 04. 2023.
    • Zavisi kakav problem imate sa zutom mrljom....ukoliko se radi o senilnoj degeneraciji zute mrlje,to se leci uzimanjem vitamina ili u odredjenim slucajevima injekcijama koje se daju u oko...

      Ukoliko se radi o epiretinalnoj membrani ili rupturi zute mrlje,ta stanja se mogu uspesno hirurski leciti....