Postovana dr Matic, Skoro sam u nekom casopisu(ne znam tacno kom)citala nesto u vezi vestacke mreznjace koju su okarakterisali kao" spas od slepila",pa bih volela da mi kazete nesto vise o tome ili da me uputite na sajtove na kojima mogu detaljnije da se obavestim o tome. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 15. 07. 2007.

    • Veliki je broj eksperimenata, u visoko razvijenim zemljama, SAD na prvom mestu, koji se godinama bave pitanjem slepila i mogućnošću ugradnje veštačke mrežnjače. Sva dostignuća su u eksperimentalnoj fazi bez kliničke primene pa Vam ja ne mogu reći ništa više od toga. Inače internet obiluje podacima koji Vam mogu pružiti slične informacije.