Dobar dan, imam 20 god pre 7 god,sam imao povredu oka (od petarde sto  leti,pogodila me),e sada lecen sam,. odlicno vidim na oba oka, al na tom  oku mi je ostalo nesto, kad mrdam ga levo desno kao da mi izmedju neke dve  opne ima neka tecnost u kojoj kao da postoje neke mrljice(najblize receno kao muzicke note) i sad ne smeta to puno(naviko sam),al ponekad kad citam  pa kad stavim glavu u neki polozaj kao da se nadje ta mrlja na vidnom  polju na tom oku,pa smeta,sta raditi? O cemu se radi?

    Odgovoreno: 05. 02. 2008.
    • Verovatno se radi o nekom oziljku, koliko mogu da razumem, koji prouzrokuje nelagodnost. Sto se tice mrlja one ne moraju da budu posledica povrede. Opacitati ili letece musice sem sto mogu da budu veoma neprijatne, ne moraju biti znak nikakvog patoloskog procesa i ne zahtevaju nikakvu terapiju.