Draga doktorka hvala vam na odgovoru. Pitala bih vas jos samo da li znate  koliko se krecu operacije oka za strabizam. Hvala unapred. pitnje je  glasilo za moju cerku od 13 god

    Odgovoreno: 24. 01. 2008.

    • Operacije koje se vrše u državnim klinikama su pokrivene redovnim zdravstvenim osiguranjem, pa za njih nije potrebno nikakvo dodatno plaćanje. Operacije u privatnim klinikama i cenovnik usluga se verovatno razlikuju, pa bi ste morali da ih lično kontaktirate. Ja nemam konkretne informacije.