Postovana Gospodjo Mancic evo drugog dana posle nezgode koja mi se desila  osecam u levom oku kao neku vrstu svraba ili kao imam neki trun u oku i ne  znam da li umisljam ili je stvarno nesto u mom oku tacnije juce sam  sklanjao neku srcu staklo i cini mi se onako neprimetno da mi je jedno  parce uletelo u oko ali onako neprimetno ne znam sad sam se setio toga  trenutka od juce i osetim kao da nesto imam u oku mislim jako blag osecaj  skoro neprimetan ne znam samo da li to umisljam ili bih trebao podhitno  posetiti ocnog lekara sta mi vi predlazete ili ako je taj stakleni trun  jako mali mozda se prirodnim putem nekako izmigolji ne znam ali mi je  sumnjivo sto je staklo da mi ne napravi neprimetno neku havariju u oku ili  ja to sve umisljam ispirao sam oko vodom jedino sto sam uradio do sada!!!  Puno pozdrava i hvala unapred!!!

    Odgovoreno: 04. 01. 2008.
    • Trebalo je odmah da odete do očnog lekara na pregled. Nadam se da nikakvo parče stakla ili bilo kog drugog dela predmeta nije ostalo u Vašem oku. Možda je strano telo samo oštetilo površinu rožnjače zbog čega imate osećaj koji opisujete. Strana tela u oku mogu biti uzrok mnogih komplikacija te Vam savetujem da odmah odete na pregled.