stovana,  imam probadanja u desnom oku. osim toga, kao da mi oko suzi, ali imam osecaj i kao da svrbi da moram da ga trljam. inace, bol je bas intezivan, ali ne konstantan, vec traje neko vreme, pa prestane.

    Odgovoreno: 06. 11. 2007.
    • Po

      Naveli ste puno nekonkretnih simptoma koje imate sa okom. Kada se bol javlja, koliko traje, gde je propagacija bola, da li postoji neki provocirajući faktor, da li uzimate analgetike i da li bol prolazi na simptomatsku terapiju? U svakom slučaju morate otići kod očnog lekara koji će uraditi kompletan pregled i utvrditi da li ima kakvog očnog oboljenja.