Postovana doktorka, vec vishe od 10 godina nosim Bausch&Lomb meka sochiva i prilichno mi odgovaraju koliko ja mogu sama da primetim, medjutim, u poslednje vreme me moj ochni lekar ubedjuje da predjem na O2Optix, a meni su ona medjutim previse skupa, pa me zanima shta Vi mislite i o jednim i o drugim, i da li su zaista ova druga toliko bolja? Hvala!

    Odgovoreno: 08. 10. 2007.
    •

      Obe vrste kontaktnih sočiva koje pominjete su veoma kvalitetne.Od Vas zavisi koju će te vtstu izabrati. Ako ste do sada bili zadovoljni i ako je Vaša vidna funkcija bila dobro korigovana, onda ne vidim razlog promene. Možda Vaš očni lekar ima neki valjani razlog za promenu, što bi trebalo da Vam obrazloži.