Postovana dr. Manic , pre mesec dana kupio sam meka sociva Focus NIGHT&DAY (Ciba Vision),koja mogu da se nose do 30 dana neprestano. Interesuje me da li je nosenje sociva 30 dana preporucljivo? Ja to nikad ne radim ,max. 10 dana, jer primetim da mi sociva posle desetog dana smetaju. Molim vas za neki savet... Unapred hvala...

    Odgovoreno: 17. 09. 2007.
    •

      Ja ne preporučujem jako dugo nošenje sočiva. Ako je to, kako kažete, Vama i problem, onda tim pre. Jako je važno u svemu tome ne doživljavati sočiva kao teret u očima, strano telo, nego imati osećaj konfora i poboljšanja vida.