Veoma postovana Prim. dr Suzana Manic, znam da po opisu Vase struke niste u domenu bolesti sinusa, ali mi mozda mozete pomoci kome da se obratim. Bila sam kod lekara opste prakse a on mi kaze kako sam prehladjena. Molim vas da mi odgovorite kako da se resim neizdrzivog bola u ceonom delu glave. Uradjena je operacija nosa, ali mi nije nista pomoglo. Mene strahovito boli. Iz desne nozdrve mi se cedi sekret. Cula sam za nekog u Trebinju ko pomaze travama, neznam dali da trazim pomoc na tu stranu ako mi medicina ne moze pomoci? Dali je nekome od Vasih kolega poznato ima li leka i gde da ga trazim, kome konkretno mogu da se obratim? U nadi da cete mi dati savet, unapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 04. 09. 2007.
    • Potrebno je ponovo da odete kod specijaliste za uvo, grlo i nos i uradite detaljne preglede. U međuvremenu bi ste mogli da se raspitate o tome ko u Vašoj okolini radi akupunkturu i da počnete terapiju, jer je ovaj tradicionalni način lečenja veoma delotvoran i možda može i Vama biti od pomoći.