Postovani doktore, primetio sam da mi se na oba oka pojavilo nesto sivo ili modro pored moje braon roznjace? I bas se vidi kad obrtim paznju ne smeta mi nista da li je strasno? I primetio sam da ima mnogo izrazene crvene kapilare i zutkasto bele beonjace a krvna slika uredu. I koje kapi da koristim posto stavljam ocuflash. Reci te mi vase misljenje?

    Odgovoreno: 30. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Da bi se videle promene na prednjem ocnom segmentu koristi se bio mikroskop, tako da mi slika koju ste mi poslali ne koristi. Najbolje je da se javite vasem oftalmologu, koji ce vam, nakon pregleda, reci o cemu se radi.