Mojoj bebi je na porodjaju pukao kapilar na desnom oku. Sada beba ima dva meseca i jos uvek joj je kapak crven. . . Nekad manje, nekad vise. . . Da li ce to vremenom samo da se povuce ili da se obratimo ocnom lekaru??? Hvala unapred. . . Pozz

    Odgovoreno: 26. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Neznam dali je pukao kapilar u kozi kapka, ili na veznjaci? Posto ste napisali da je kapak jos crven, pretpostavljam da se radilo o hematomu kapka. Najbolje je da odnesete bebicu kod oftalmologa i resite dilemu.