Imam problem prvo sa vidom, pogled mi je kao kad pogledam u sunce pa kada bih sklonio tako mi je jedan deo vida belicast i okolo kao kada bih gledao kroz vodu malo je mutno dok drugi deo vidim jasno, to mi traje nekih 20 min malo jace posle toga pocinju jaki boliovi u prednjem delu glave ceoni deo i zadnji deo glave kod potiljka i to mi traje dosta dugo nekada znam da legnem i da se probudim i tokom sutrasnjeg dana da me prodje pa ako mozete da mi kazete sta je? Uapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Opisane promene se najcesce javljaju kod ljudi sa niskim krvnim prisikom i smetnjama u cirkulaciji u predlu vratnog dela.
      potrebno je da se javite ocnom lekaru koji ce iskljuciti oboljenje zadnjeg ocnog segmenta, a potom da proverite i cirkulaciju.