Postovani, imam problem sa nervom u levom donjem ocnom kapku vec tri nedelje, imala sam jaku prehladu, bez temperature, kijavicu sa dosta sluzi koja je izlazila iz nosa, i blagi bol u sinusima, prehlada je prosla al moj nerv se ne smiruje j vec tri nedelje. . . Osecam i sad blagi bol pritiskom na sinus iznad oka. Sta da radim i kom lekaru da se obratim?

    Odgovoreno: 14. 11. 2011.

Komentari na pitanje: #90040

    • Imam potpuno iste simptome pa me zanima koje je odgovor, sta da radim? Hvala