Postovani, imam problem sa nervom u levom ocnom kapku vec tri nedelje, imala sam jaku prehladu, bez temperature, kijavicu sa dosta sluzi koja je izlazila iz nosa, i blagi bol u sinusima, prehlada je prosla al moj nerv se ne smiruje j vec tri nedelje. . . Osecam i sad blagi bol pritiskom na sinus iznad oka. Sta da radim i kom lekaru da se obratim?

    Odgovoreno: 14. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Prehlada i zapaljenje sinusa moze da nadrazi nerv koji inervise misice kapka. Probajte sa vitiminima "b" grupe. Ukoliko se ne smiri, konsultujte neurologa.