Postovani doktore, moj problem je suzenje desnog oka. To traje vec dosta dugo, a intenzivno 7-8 meseci. Bila sam na pregledu i dijagnoza je alergijski konjuktivit. Suzni kanali su prohodni. Preporucene kapi i vestacke suze mi nisu pomogle. Molim za pomoc. Hvala i pozdrav.

    Odgovoreno: 07. 11. 2011.
    • Poštovana,
      Nazalost, alergijski konjunctivitis ne mozete da izlecite. Lekovi vam ublaze tegobe, ali kada dodjete u kontakt sa alergenom na koji ste osetljivi, doci ce do reakcije. Pokusajte da utvrdite na sta ste alergicni, pa izbegavajte sredinu koja vam smeta.