Postovani, sve analize su mi dobre, odlazim redovno kod interniste cak sam i kod kardiologa bila, krvna slika, urin sve ok. Imam problem oticanja ociju ujutru kad ustanem, cak se desi da mi tako oteknu oci ujutru ali mnogo jace ako uvece placem. Kapci mi tako jako oteknu da mi skoro zatvore oko. O cemu se ovde radi?

    Odgovoreno: 30. 10. 2011.
    • Poštovana,
      Moguce je da reagujete alergijskom reakcijom na neku materiju iz posteljine (jastuk, pokrivac i sl) . Probajte da tu nesto primetite i vidite dali ce se otoci kapak izgubiti.