Ako je hronicni konjuktivitis u pitanju da li on spada u promjenu radnog mjesta i koliko mogu biti stetne kapi za oci jer mi samo one pomazu da zalijecim ali ne i da izlijecim bolest sulfacetamid natrijum 10 procenata bolujem od svoje 10 g i nista mi nije pomagalo kao te kapi terapiju koristim 5 fana na svakih 6 sati po 2 kapi i miran sam jedno 2 g nemam promjena na vidu i nekih drugih pokazatelja da mi smetaju ail moja doktorica nije za njih ali nece da mi objasni zasto moze te li mi vi pomoci oko te misterije

    Odgovoreno: 09. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Hronicni alergijski konjunktivitis bi mogao da bude razlog za promenu radnog mesta jedino ako se pregledima utvrdi da ste alergicni na neki alergen sa radnog mesta. Cudno je da vam sulfacetamid natrijum pomaze kod hronicnog konjunktivitisa, pa nije lose da uradite bris oka i iskljucite postojanje infekcije.