Dobro vecer: ) imam jedno pitanje?! Moja mama je se prije 5 dana, imala je kamen u zuci 33mm, i sad posle operacija osjetila je da joj oci suze i da ima bolove u kapcima, kao da ima neki teret nad kapcima, i magle joj oci. Zanima me zbog cega je to ona osjetila posle operacija da je oci bole?!!!! Molim vas odgovorite mi cim budete mogli jer jako sam zabrinuta za nju, tek je izasla iz bolnice juce a ocije je bole molim vas jos jednom da mi ubrzo odgovorite hvala vam puno unapred.

    Odgovoreno: 27. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da tegobe sa ocima nemaju veze sa operacijom zuci i da su se slucajno u to vreme pojavile. Kada joj se opste stanje malo stabilizuje odvedite je kod oftalmologa koji ce videti u cemu je problem.