Isla sam kod tri oftamologa, svi su rekli da imam promene ili neki proces na zutoj mrlji, radjeno mi je vidno polje i ono je u redu, radili su mi prosirenje zenica, radjen je i fag i dobila sam terapiju, pro/visio, tanakan, b kompleks, vitamin c, chimoral, i kapi uniclophen 0. 1, neodeksacin hemotrops, radi se o levom oku na kojem mi se pojavljuje braon krug na zenici i iskrivljena slika. Molim vas za savet

    Odgovoreno: 26. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Dogovorite se sa vasim oftalmologom da vas uputi na dva snimanja fluoresceinsku angiografiju i oct (optical coherence tomography) . Ovim pregledima bi se utvrdilo o kakvom se procesu u predelu zute mrlje radi i na osnovu toga bi se odredjivao tretman.