Postovani, imam problem da procitam nesto sa daljine, naime levo oko kao da mi zasuzi i mucim se da procitam, dok desno je ok. Da li je potreban pregled kod ocnog ili vec sta. . . ? Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Potrebno je da se javite ocnom lekaru koji ce utvrditi dioptriju na levom oku, posto po opisu odgovara kratkovidosti, ali ce tim pregledom lekar utvrditi i dali se radi o nekom drugom oboljenju koje moze dati losu vidnu ostrinu.