Dobar dan hteo bi da vas pitam oko operacije oci laserkim putem moja dioptrija je -7 pa sta treba da radim i kome da se obratim imam uput za kod vas

    Odgovoreno: 20. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite nekoj od oftalmoloskih ustanova koje se bave refraktivnom hirurgijom. U beogradu ima nekoliko, kao i u novom sadu. Tada ce vam uraditi kompletan oftalmoloski pregled na osnovu koga se odlucuje o intervenciji. Sto se dioptrije tice vi ispunjavate uslove, ali je potrebno da je ona stabilna (nije se menjala zadnje 2 godine) , da ne postoje hronicna ili akutna oboljenja prednjeg ocnog segmenta i da roznjaca ima dovoljnu debljinu da bi se na njoj intervenisalo.