Postovani, pre dva dana mi je pukao kapilar na desnom oku, i od tada kad gledam u belu boju i na svetlosti, desava mi se da vidim senku prilikom gledanja u nekom pravcu. Molim vas za savet, da li je potrebno da idem kod oftamologa i koliko to obicno traje, da li moze da prodje bez terapije.

    Odgovoreno: 05. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Kod pucanja kapilara ispod veznjace ne javlja se smetnja u vidnoj ostrin, ali ukoliko je pukao neki krvni sud unutar oka, onda moze da se pojavi senka, pa je neophodno da se javite oftalmologu