Dobro vece ja se zovem sanda zembo imam velikih problema sa ocima imam velik podocnjake koji su crni i nateceni ponekad su mi oci mnogo teske i bole me oci mnogo je ruzno da se vidi mozete li mi pomoci molim vas da mi kazete sta je najbolje da radim da bi nestali zauvijek i bili normalni kao kod svih normalno. Unaprijed zahvalna. Pisem vam iz svedske hvala mnogo jos jednom

    Odgovoreno: 05. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Samo na osnovu opisa nebih mogao da vam kazem sta je problem. Otok kapak moze imati razlicitu etiologiju koja najcesce nije vezana za oko, tako da je najbolje da se javite vasem lekaru, koji ce vas uputiti na ispitivanja da bi se otkrio uzrok.