Poštovani, oftalmolog mi je utvrdio alergiju na sočiva (nakon desetogodišnjeg nošenja bez ikakvih smetnji) . Probala sam da zamenim tečnost ali to nije pomoglo. Prešla sam na dnevna sočiva i ona mi prijaju, ali su jako skupa. Da li postoji još neka opcija koju bi trebalo probati, da bih opet mogla da nosim mesečna meka sočiva (da li probati sa drugom tečnošću opet, sa drugom markom sočiva ili nešto treće) ? Srdačno

    Odgovoreno: 03. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Probajte sa mesecnim socivima istog proizvodjaca cija ste dnevna sociva koristili. Ujutru pre stavljanja na roznjacu, sociva dobro isperite fizioloskim rastvorom.