Postovani, za vreme studiranja dosta vremena sam radio za racunarom kako na fakultetu, tako i kod kuce, pa se cesto desavalo da mu oci budu blago crvene. Poceo sam da koristim proculin kapi za oci, koje su me odlicno sluzile, (mart 2011) medjutim oci su krenule da mi bivaju crvene posle bilo kog spavanja tako da sam krenuo tada da ih koristim (u medjuvremenu sam zavrsio studije) kasno sam procitao uputstvo i saznao da se primenjuju za alergije i to samo do nedelju dana, pa sam sad jako zabrinut da nisam ostetio oci ili slicno molim vas za savet, kako da resim ovaj problem hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 16. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Proculin je preparat naphazolina i koristi se kod nebakteriskih konjunktivitisa. Nije dobro da ih koristite neprekidno duzi vremenski period. Ne verujem da ste ostetili oci, jer bi primetili promene u odnosu na ranije stanje.