Dragi i poshtovani oftalmolozi republike serbije, moje pitanje je, dali se pravi, artificialna oka, ili se prodaje u serbiju, po njemaqki jezik se zove, , glassauge molimo vas poshaljite na moj e-mailneku informaciju, hvalla lepo, i dovigjenja

    Odgovoreno: 16. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Ukoliko ste mislili na ocnu protezu, koja se koristi nakon uklanja ocne jabucice, ona se pravi u srbiji i mozete da nadjete na internetu ako na googlu ukucate ocna proteza.