Sinos sam primetila otok donjeg kapka levog oka, diskretno crvenilo sa unutrasnje strane, tackica bela kada povucem donji kapak. Bol na dodir, na mestu otoka. 34god. Ne bolujem od ch. Bolesti, niti pijem bilo kakve lekove, do sada nisam imala alergije.

    Odgovoreno: 29. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Verovatno vam se zatvorio izvodni kanal zlezda koje luce sekret i "podmazuju" ivice kapaka. Stavljajte suve, tople obloge i neku od masti za oci. Nekada je neophodno da se hirurski ukloni "zrnce" koje nije htelo spontano da se resorbuje.